شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش‌بینی کرده است که تا سال 2026 یک چهارم مردم «حداقل» یک ساعت در روز را در متاورژن سپری خواهند کرد.

شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش‌بینی کرده است که تا سال 2026 یک چهارم مردم «حداقل» یک ساعت در روز را در متاورژن سپری خواهند کرد.

شرکت تحقیقاتی گارتنر پیش‌بینی کرده است که تا سال 2026 یک چهارم مردم «حداقل» یک ساعت در روز را در متاورژن سپری خواهند کرد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت ادعا کرد که مردم به زودی از متاورس «برای کار، خرید، تحصیل، [مقادیر] اجتماعی و یا سرگرمی استفاده خواهند کرد». این شرکت همچنین پیش‌بینی کرد که باند واگن متاورس شرکتی که در حال حاضر با قدرت فزاینده حرکت می‌کند، در آینده نزدیک به سرعت خود ادامه خواهد داد و افزود که تا سال 2026، 30 درصد سازمان‌ها در جهان محصولات و خدمات آماده برای متاورس خواهند داشت. ”

اما محقق اضافه کرد که یک دوره همگرایی به ناچار به دنبال خواهد آمد، با نیاز به پیشرفت قابلیت همکاری.

به نقل از مارتی رسنیک، معاون تحقیقات گارتنر، گفته شد که «فعالیت‌های متاورز در حال حاضر در محیط‌های جداگانه انجام می‌شوند». اما، او عقیده داشت، "در نهایت، آنها در یک محیط واحد - متاورژن - با مقصدهای متعدد در فناوری ها و تجربیات اتفاق خواهند افتاد."

و گارتنر بر نقشی که پروتکل‌های کریپتو و بلاک چین در این پیشرفت مرتبط با فراجهت ایفا می‌کنند تأکید کرد و توضیح داد:

از آنجایی که هیچ فروشنده‌ای به تنهایی مالک متاورس نخواهد بود، گارتنر انتظار دارد که اقتصاد مجازی داشته باشد که توسط ارزهای دیجیتال و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) فعال می‌شود. متاورژن بر هر کسب و کاری که مصرف کنندگان هر روز با آن در تعامل هستند، تأثیر خواهد گذاشت.»

یکی از شرکت‌هایی که عمیق‌تر به این متاورز می‌پردازد، سامسونگ است که همکاری خود با Decentraland را از طریق فروشگاه مجازی که اولین بار در نمایشگاه Consumer Electronics (CES) ماه گذشته در لاس‌وگاس معرفی شد، دو چندان می‌کند. سامسونگ در سال 2020 سازگاری را برای بازار بازی اضافه کرد. و همانطور که در ژانویه گزارش شد، این غول الکترونیکی برای اولین بار محصولات جدید خود را در فروشگاه Decentraland به نام 837X در نمایشگاه CES به نمایش گذاشت.


اکنون این شرکت آماده است تا با رونمایی از جدیدترین گوشی هوشمند خود در فروشگاه، همزمان با پخش زنده رویداد از طریق وب سایت و کانال های فیس بوک، توییچ و تیک تاک، فعالیت های متاورس خود را به سطح بعدی برساند.

انتظار می رود که این شرکت در مراسمی که فردا برگزار می شود، از جدیدترین گوشی هوشمند گلکسی خود، احتمالا گلکسی اس 22، رونمایی کند.

طبق وب سایت خود، این شرکت برنامه های بیشتری برای فروشگاه X837 خود دارد و توضیح می دهد که "رویدادهای آتی منحصر به جامعه متاورس سامسونگ" می تواند در فضای مجازی برگزار شود.


در همان صفحه، این شرکت به کاربران توصیه کرد که کیف پول‌های رمزنگاری MetaMask خود را «برای یک روش امن و آسان برای جمع‌آوری NFT» «پیوند» کنند، و به این موضوع اشاره کرد: «منتظر تجربیات و جوایز مجازی بیشتر در سال ۲۰۲۲ باشید».

اشتراک گذاری:

تگ ها:

ارزبرتر,خرید و فروش ارز دیجیتال

پشتیبانی