AXS و SLP به سمت بالاتر حرکت می کنند زیرا Axie Infinity Reveals Economic Revamp را نشان می دهد

AXS و SLP به سمت بالاتر حرکت می کنند زیرا Axie Infinity Reveals Economic Revamp را نشان می دهد

بازی محبوب موبایل مبتنی بر بلاک چین Axie Infinity (AXS) تغییرات اقتصادی را برای فصل 20 آینده خود اعمال کرده است و به شدت انتشار روزانه توکن های Smooth Love Potion (SLP) را که به عنوان پاداش به دست می آیند کاهش داده است.

در وهله اول، بازی حالت ماجراجویی و جوایز تلاش روزانه را حذف کرده است که 40% و 14% از کل SLP ایجاد شده در اکوسیستم را تشکیل می دادند. بنابراین، انتشار روزانه توکن های SLP حدود 54٪ کاهش می یابد.

این مهم است زیرا تورم توکن‌های SLP اخیراً بسیار بالا بوده است، با «حدود ۴ برابر بیشتر SLP تولید (تامین) در روز نسبت به سوزاندن (تقاضا) از طریق پرورش» که عملکرد ضعیف قیمت SLP را در طول سال توضیح می‌دهد.

قیمت توکن‌های SLP و AXS پس از انتشار اخبار افزایش یافته است. در ساعت 9:00 UTC صبح دوشنبه، SLP و AXS به ترتیب 27% و 10% افزایش یافتند. علاوه بر این، طبق گفته CoinGecko، هر دو سکه در هفته گذشته حدود 30 درصد افزایش یافته اند. SLP در حال حاضر با دلار 0.013 و AXS در 69.65 معامله می شود.

Axie Infinity خاطرنشان کرد که این تعدیل به منظور متعادل کردن اقتصاد و جلوگیری از خسارات آتی ضروری است. در این بیانیه آمده است: «اقتصاد Axie نیاز به اقدام شدید و قاطع در حال حاضر دارد وگرنه در خطر سقوط کامل و دائمی اقتصادی هستیم.


با وجود این تغییرات، حالت بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) بازی تقریباً دو برابر مقدار SLP سوزانده شده در روز تولید می کند. برای مقابله با این مشکل، بازی جوایز عرصه را بیشتر تنظیم می‌کند و «مکانیسم‌های سرگرم‌کننده و سینک‌های اقتصادی مختلفی را به ارمغان می‌آورد».

این بازی همچنین به طور گسترده رتبه AXS را گسترش داده است. در حالی که حدود 3000 AXS را بین 1000 بازیکن برتر جدول امتیازات در فصل 19 توزیع کرد، AXS 117676 را برای فصل 20 اختصاص داد و تعداد اسلات های تابلوی امتیازات را به 300000 افزایش داد.

بازی گفت: «به زبان ساده، ما رشد و حضور میلیون‌ها نفر را در اولویت قرار داده‌ایم. "بدون این رویکرد، این احتمال وجود دارد که Axie یک بازی کوچک و منحصر به فرد با چند هزار بازیکن باقی می ماند. اگرچه این برای بسیاری از پروژه ها عالی است، اما آرزوی ما این است که بیش از یک میلیارد گیمر را وارد Web3 کنیم و اینترنت را برای همیشه تغییر دهیم."

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، Axie Infinity با برخی عدم تقارن های اقتصادی بحرانی روبرو بوده است. از زمانی که قیمت AXS سر به فلک کشیده است، بازیکنان کمتری برای شروع بازی، رویه استاندارد خرید سه Axies را طی می کنند. در عوض، آنها آنها را از سایر بازیگران قرض می گیرند که "نگرانی های پایداری را افزایش می دهد."

اشتراک گذاری:

تگ ها:

ارزبرتر,خرید و فروش ارز دیجیتال

پشتیبانی